Részletes színpadi program

A főszínpadon zajló kulturális műsor részletes terve:

  • Július 24.péntek

Vidám zenés-táncos felvonulás a Krisna-völgyi Búcsúban

10.00 Tradicionális indiai zene
11:00 A Búcsú megnyitója, programismertetés
11:10 Jóga bemutató előadással
11:30 Előadás – Ökovölgy projekt
12:00 Aikido harcművészeti bemutató
12:30 A Krisna-völgyi gyerekek műsora
13:00 Indiai esküvő tűzceremóniával
14:15 Csepregi András beszéde
14:30 Előadás- Prahladananda Swami
15:00 Tradicionális indiai zene
15:30 Shankhya indiai csoport
16:00 Jóga bemutató
16:10 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
16:20 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
16:30 Előadás – Ökovölgy projekt
17:20 Shankhya indiai csoport
18:00 Zárszó
18:15 Zenés-táncos program

  • Július 25. szombat

Éljen az ifjú pár! -hagyományos védikus esküvői szertartás a Krisna-völgyi Búcsúban

9:30 Tradicionális indiai zene
10:30 Programismertetés
10:40 Jóga bemutató előadással
11:00 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
11:05 Jóga bemutató- az Ikrek előadása
11:15 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
11:25 Krisna-völgy üzenete
11:45 Aikido harcművészeti bemutató
12:00 Indiai esküvő tűzceremóniával
13:15 A Krisna-völgyi gyerekek műsora
13:45 Shankhya indiai csoport
14:15 Előadás- Prahladananda Swami
14:45 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
14:55 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
15:00 Tradicionális indiai zene
15:30 Jóga bemutató-ikrek előadása
15:40 Shankhya indiai csoport
16:10 Kövi Szabolcs fuvolaművész koncertje
16:40 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
16.50 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
16:55 Előadás – Ökovölgy projekt
17:25 Shankhya indiai csoport
18:00 Zárszó -Indradyumna Swami
18:15 Zenés-táncos program

  • Július 26. vasárnap

Vásári forgatag a Krisna-völgyi búcsúban

9:30 Tradicionális indiai zene
10:30 Programismertetés
10:40 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
10:45 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
10:55 Jóga bemutató -az Ikrek előadása
11:05 Krisna-völgy üzenete
11:25 Aikido harcművészeti bemutató
11:45 Az indiai nagykövet köszöntõje
12:00 Indiai esküvő tűzceremóniával
13:15 A Krisna-völgyi gyerekek műsora
13:45 Shankhya indiai csoport
14:15 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
14:20 Előadás- Prahladananda Swami
15:05 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
15:15 Tradicionális indiai zene
15:40 Yoga bemutató előadással
16:10 Shankhya indiai csoport
16:50 Harcművészeti bemutató- Dina Dayal das előadóművész
16:55 Táncbemutató – Sanatani és Shivanjali előadóművészek
17:05 Shankhya indiai csoport
17:40 Zenés-táncos program

A műsorváltozás jogát azonban fenntartjuk…

One Response to “Részletes színpadi program”

  1. csak igy tovabb 😀


Leave a Reply