Színpadi Programok

2018.07.20: Péntek

12:00 megnyitó

12:05 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

12:15 Krisna völgyi iskolások színdarabja

12:50 Szári divatbemutató /hagyományos viseletek

13:05 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

13:20 Hegedűkoncert (Balázs Gergely)

13:50 Zenés bemutató a Krisna-völgyi gyerekek előadásában

14:20 Pantomim előadás: „Az Ígéret”

14:50 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

15:05 Jóga bemutató (Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola jógamester szakos hallgatóival)

15:20 Budapesti iskolások zenei előadása és dob-show

15:45 Szári divatbemutató /hagyományos viseletek

16:00 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

16:20 Hegedűkoncert (Balázs Gergely)

16:50 Kirtan Jam – indiai zeneshow

17:25 Zárszó

2018.07.21. Szombat

11:25 megnyitó

11:30 Sivarama Swami üzenete

11:55 Köszöntő

12:00 Tradicionális Indiai esküvő

13:15 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

13:35 A.C. Nátaka színtársulat színdarabja

14:05 Jóga bemutató (Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola jógamester szakos hallgatóival)

14:20 Edith Best: “A lényeget keresők – Kutatás az élvezet erdején túl”

14:55 Kövi Szabolcs: fuvolameditációs koncert

15:30 Budapesti iskolások zenei előadása, dob-show

16:00 Indai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

16:15 Jóga bemutató (Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola jógamester szakos hallgatóival)

16:30 A.C. Nátaka színtársulat színdarabja

17:00 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

17:15 Szári divatbemutató /hagyományos viseletek

17:30 Hegedűkoncert (Balázs Gergely)

18:00 Kirtan Jam- indiai zeneshow

18:30 Zárszó

2018.07.22 Vasárnap

11:25 megnyitó

11:30 Sivarama Swami üzenete

11:55 Köszöntő: Somogyvámos Polgármester Asszonya

12:00 Tradicionális indiai esküvő

13:15 Budapesti iskolások zenés bemutatója, dob-show

13:35 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

13:50 Jóga bemutató (Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola jógamester szakos hallgatóival)

14:05 Szári divatbemutató /hagyományos viseletek

14:20 A.C. Nátaka színtársulat színdarabja

14:50 Ungár Anikó produkciója

15:20 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

15:35 Hegedűkoncert (Balázs Gergely)

16:00 Krisna-völgyi iskolások színdarabja

16:30 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

16:50 Szári divatbemutató /hagyományos viseletek

17:05 Indiai táncbemutató (Gaura Vani tánccsoport)

17:15 Kirtan Jam – Indiai zeneshow

17:45 Zárszó


Leave a Reply